כשמסתכלים מלמעלה אפשר לזהות את כל הסיבות לכשלונות בשיווק, אחרי שחווים את הקשיים בצורה הכי כואבת ואמיתית, אחרי שמפסידים המון כסף, זמן ואנרגיה, הסיבות העיקריות של משווקים מתחילים להיכשל ולהתפזר בשיווק נמצאות כאן למטה, אחרי שבדקנו, שאלנו, התייעצנו, חקרנו – מצאנו לכם את הסיבות האמיתיות והמתסכלות. אחרי שהשורות הבאות יחרטו לכם בתת מודע, הדרך להצלחה תהיה הרבה יותר פשוטה וקלה.”

 הסיבות שחוזרות על עצמן אצל כל משווק

  1. עודף אינפורמציה – ברשת יש יותר מידי חומר חינמי, שרק גורם לבלבול גדול, ומפזר את המתחילים בין אלפי מנטורים ובעלי ידע. במקום להקשיב למנטור אחד, קורס אחד, מקור מידע אחד – ובעתיד אחרי שלומדים את הבסיס והעקרונות, זה הזמן להשלים ממקורות מידע אחרים את כל מה שרוצים לחדד ולשפר. מה שקורה זה שקיימים המון מנטורים והמון קורסים, יכול להיות שכולם טובים – אבל לכל אחד את השיטות והדרכי לימוד שלו, מה שמשותף לכולם זה הבסיס, שהוא לא משתנה, זה לא משנה איזה קורס תבחרו, את הבסיס תלמדו, אחרי שתסיימו עם הקורס תוכלו להמשיך לבנות על הבסיס ולהתפתח. *לא להתחיל להתפזר עוד לפני שלומדים את הבסיס.
  1. התמדה – קיימים ביננו המון אנשים שפשוט לא יודעים להתמיד, אחרי מוצר אחד שלא הולך בדיוק כמו הציפיות (אובדן זמן, אנרגיה, וכסף) – עוברים למוצר אחר במקום לנסות לנתח את הכישלון ולהמשיך חזק יותר. זה לגמרי בסדר להתמקד ב-2 דברים במקביל אבל לא כתוצאה מכישלון או אי התמדה. לא הצלחתם – יפה, ככה לומדים, מה שיקרה זה שבפעם הבאה שתיכשלו, זה יהיה מאותן סיבות, למה לא לנתח את הכשלון והטעויות פעם אחת ולתמיד? ניסוי וטעייה זה נכון להגיד, אבל צריך גם לבצע וללמוד תוך כדי הניסוי.
  1. לתחום השיווק נחשפים המוון אנשים, 80% מהאנשים שמגיעים לתחום, כנראה ראו מודעה שמבטיחה “כסף מהיר וקל”. הם נכנסים במרץ, מנסים את “מזלם” ואז אחרי כישלון אחד הם מבינים שזה לא כזה קל כמו שהובטח להם, ומרגישים מרומים, וחבל. כי הם עברו את המחסום הראשון והם בדרך הנכונה – הרוב יוותרו אחרי כישלון, גג 2 כשלונות. זה לא כסף קל, מי שכבר עושה כסף יודע שזה קשה ומצריך ידע וניסיון, אבל מה שכן – כל אחד יכול! אבל אנחנו לא פה כדי להיות כמו כולם, המטרה היא להגיע לתוצאות יוצאות דופן. הסוד הוא להסתכל על המטרה ולא על הכישלון, לא על מה שמוריד אותנו, אלא על התוצאה שאותה אנחנו הולכים להשיג!

איך למנוע כשלונות ?

  1. להחליט כמה כסף אנחנו מוכנים להשקיע בחודש, ולהפסיד (תיאום ציפיות עם עצמכם)
  1. כמה זמן אני מתכנן להשקיע מידי יום? מודעות עצמית, ניהול זמן, משמעת עצמית.
  1. מאוד חשוב להבין לאן נכנסים, מה זה מצריך ולתכנן אסטרטגיה מראש.

לדוגמא: התחלתם עם מוצר כלשהו, בלי לתכנן דרכי פעולה, בלי להבין מה זה מצריך – סיכוי מאוד גבוה שתגיעו למצב של תסכול, למצב שאתם פשוט לא יודעים לאן להמשיך וסיכוי עוד יותר גדול, שפשוט תוותרו.

דרכים לעשיית כסף

קיימות המון שיטות כדי לעשות כסף דרך האינטרנט, פה אחשוף את הבסיס לכולן.

  1. החלפת זמן תמורת כסף – אנשים עובדים ומקבלים כסף פר זמן, אסטרטגיה לא טובה בכלל, מכיוון שאנחנו מוגבלים בזמן (24 שעות ביממה), זאת אומרת, בסופו של דבר לא משנה איזה תשלום תקבלו פר זמן, עדיין תהיה לכם תקרה שאליה תוכלו להגיע, ובנוסף תהיו חייבים להמשיך לעבוד.
  1. להשקיע כסף תמורת כסף – יעיל ורלוונטי למי שיש לו כמות גדולה של כסף ויכול להשקיע במקומות שונים, בורסה/נדל”ן… לא מתאים לכולם מכיוון שהוא מצריך סכום גדול התחלתי.
  1. יצירת אפיקי הכנסה – נכסים, ככל שיהיו לכם יותר נכסים מניבים, תוכלו להכניס כסף בצורה פסיבית. נכסים שעובדים באופו אוטומטי, מצריכים עבודה, והחלפת זמן תמורת כסף, אבל יוצרים עתיד חופשי.

משפט שמתאר את הדרך השלישית שאני מאוד אוהב:

If you don’t find a way to make money while you sleep, you will work until you die” – Warren Buffett”

אוקיי, אז איך אפשר להתחיל בלי לשבור את הראש?

מה שעוצר אלפי משווקים מתחילים זה הדרך שהם צריכים לעבור עד שתכלס הם יכולים לשווק מוצר ולעשות כסף, אז ההנה רשימת ההקלות שהכנו עבורכם :

בניית משפך – תהליך של חימום הליד במטרה להביא אותו להצעה כשהוא מודע לכל הפרטים. אצלנו אין צורך במשפך, מכיוון שקיימות רק הצעות לידים שלכל הצעה מוצמד מטייב מטעמנו. כמובן שככל שתביאו את הלידים במצב שהם יודעים את הפרטים בצורה טובה, אחוזי הלידים התקינים יעלו פי כמה וכמה. אחריות השיווק היא עליכם ויש לרשותכם דפי פירוט שמכילים את החומרים שאתם צריכים לדעת כדי להתחיל לשווק בצורה נכונה.

לבחור מוצר – זה כבר קשה, שמצריך חשיבה ובניית אסטרטגיה, בפואגו אנחנו מציעים הצעות עם עמלה פר מכירה.

בניית דפי נחיתה – בנינו עבורכם דפי נחיתה מאוד ממירים שעברו טסטים ושיפורים,

דיוור – אין צורך בשליחת מיילים בתור התחלה, ההצעות לידים לא מצריכות חימום אינטנסיבי של הלידים.